PARANDAGE OMA KOHALIKKU KVALITEEDITASET. MEIE ÜLEMAAILMSETE KONTODEGA.

Kas teie tootmisrajatised asuvad rohkem kui ühes riigis? Siis võib meie integreeritud ülemaailmne kontohalduse süsteem ka teie jaoks kasulik olla. Tehes koostööd ühe peamise tarnijaga, te mitte ainult ei vähenda oma administratiivseid ja finantskulusid vaid parandate ka oma kohalikku kvaliteeditaset.  


TUGEVAD ARGUMENDID. VASTASTIKUSE RAHVUSVAHELISE KOOSTÖÖ POOLT.

Peamine läbirääkija: Me pakume teie ostuosakonnale kontaktisikut, kes viib läbi läbirääkimisi kõikide rahvusvaheliste lepinguliste tingimuste üle, milleks on näiteks hinnastruktuurid ja tegevusraamistik. 
  
Kohalik tugisüsteem: Teie kohaliku tootmisrajatise jaoks ei muutu mitte midagi. Me pakume oma kohapealset asjatundlikku ja tõhusat äripartnerit kõikide tegevusega teotud küsimuste lahendamisel.  

Standardiseeritud parim kvaliteeditase: Meie peamine eesmärk on tagada meie toodete ja teenuste järjepidevad kõrged standardid kõikides riikides. Seepärast kohustuvad kõik meie ettevõtted järgima rangeid rahvusvaheliti standardeid.   

Paranenud ostutingimused: Me garanteerime konkurentsivõimelised kohalikud hinnad. Lisaks saate kasu suuremate ja prognoositavate lepingumahtude korral rakendatavatest allahindlustest. 

Paranenud kuluefektiivsus: Otsustades teha koostööd rahvusvahelise partneriga, võite te vähendada oma töötlus- ja administratiivseid kulusid miinimumini. Te hoiate kokku aega ja raha. 

Global Account Management Global Account Management