BENTELER DISTRIBUTION. TEIE PARTNER SÜSINIKTERASEST JA ROOSTEVABAST TERASEST TORUDE PAKKUMISEL.

BENTELER Distribution on terasest torutoodete varusid haldav kaubandusettevõte. Oma ülemaailmse jaotus- ja logistikavõrguga on ettevõte üks juhtivaid rahvusvahelisel turul tegutsevaid turustajaid. Lisaks täielikule valikule süsinikterasest ja roostevabast terasest torudele, pakume me oma klientidele terviklikku töötlemist ja lisateenuseid. Viimased hõlmavad teenuseid alates tehnilisest teenindamisest ja logistikasüsteemidest ülemaailmse hankimise ja ülemaailmsetele kontodele eriteenuste pakkumiseks projektide koostamiseni.     

Meie kliendid tegutsevad erinevates turusegmentides ja oma kõikvõimalike nõuetega materjali suhtes, teevad nad ettekirjutusi selle eeltöötlusele ning BENTELER Distributioni poolt pakutavate teenuste valikule. Me näeme endid läbi ja lõhki teenusepakkujatena: Meie eesmärk on tugevdada teie konkurentsivõimet kõrgkvaliteediliste toodete ja kohandatud teenuste pakkumise kaudu. 


MEIE TUGEVUSED. TSENTRALISEERITUD OSTMINE JA TURULE ORIENTEERITUD MÜÜK NING TURUNDAMINE. 

BENTELER Distributionil on keskne ostuorganisatsioon. See vastutab terastorude juhtivate tarnijatega teostatava strateegilise koostöö arendamise ja ideaalse laoseisu eest. Selle tegevused keskenduvad kättesaadavuse tagamisele ja toodete kõrge kvaliteedi pakkumisele tulusa hinnakujunduse tingimustes.

BENTELER Distributioni turustus- ja müügiorganisatsioon varustab turusegmente ja toetab tihedat koostööd tütarettevõtete vahel. Samuti aitab see kaasa dialoogi pidamisele terastorude tootjatega kogu maailmas ja teabe liikumist Benteler Grupi sees. See võimaldab meil arendada põhjalikku arusaamist teie vajadustest tööstussektoris ja järgida viimaseid tehnilisi arenguid nende varajases staadiumis.