ÜLEMAAILMNE VÕRK. ROHKEM KUI 50 ESINDUST ENAM KUI 30 RIIGIS.

Oma 55 tegutsemisaasta jooksul on BENTELER Distribution läbi teinud enneolematu kasvuprotsessi. See ettevõtte, mis loodi Saksamaal, on praeguseks esindatud 32 riigis – tugeva esindatusega Euroopas ja ettevõtetega Lõuna-Ameerikas ja Aasias. 2012 suudeti ettevõtte äritegevust laiendada Türki.    

Täna on meie klientide teenistuses ligikaudu 1 500 töötajat rohkem kui 50 laos ja müügikohas üle kogu maailma – ja me jätkame kasvamist veelgi tulevikus ning oleme meie klientide teenistuses homsetel kasvavatel turgudel.


TÕHUS LIIT. MEIE KOHALIKUD ETTEVÕTTED.

BENTELER Distribution Grupp on ülemaailmselt tegutsev sõltumatute ettevõtete ühendus. Koos moodustavad nad tõhusa ladude võrgu, mis varustab riiklikke ja rahvusvahelisi ettevõtteid terasest torutoodete ja täiendavate teenustega. 
  
Ettevõtte peakontor on BENTELER Distribution International GmbH, mis asub Saksamaal, Düsseldorfis. Skandinaavia riikides tegutseb ettevõte nime all Heléns ja Šveitsis ärinime Kindlimann all. Brasiilias esindab Gruppi Benteler Comercial Brazil (BCB) ning Sloveenias ja Horvaatias meid teatakse nime all BENTELER Trgovina. 

BENTELER Trading International GmbH, veel üks BENTELER Distribution turustuskanal, mille peakontor asub Düsseldorfis, on spetsialiseerunud metallist ja terasest toodete otsekaubandusele ja selle äritegevus on piirkondlikult suunatud Lähis-Itta, Põhja-Ameerikasse ja Hiina. 

pdf

Image brochure
Format: pdf | Filesize: 2.99 MB

Download
Internationale Präsenz Internationale Präsenz