MEIE KOHUSTUS TEENUSTE PAKKUMISEL. KESKENDUME TEILE LISANDVÄÄRTUSE ANDMISELE.

Kõik meie tegevused on suunatud meie klientide majandusliku kasu saamisele. Meie töö ja peamine eesmärk on parandada teie lõpptoodete kvaliteeti ja tasuvust ning parandada teie äritoimingute tõhusust.

See nõuab materjalide, tootmise ja kasutuskohtade põhjalikku tundmist. Seepärast me mitte ainult ei anna teie käsutusse tooteeksperdid, vaid ka päris teie enda isikliku kontaktisiku, kes hoolitseb teie konkreetsete vajaduste eest.     


KVALITEETSED TORUD ÕIGLASE HINNAGA. TOIMETATUD KOHALE KIIRESTI JA EFEKTIIVSELT.

Meie pikaajalised strateegilised suhted valitud tarnijatega üle kogu maailma võimaldavad meil tagada stabiilse kvaliteediga tooted soodsate hindadega. Samal ajal võimaldab meie rahvusvaheline laovõrk kompenseerida kohalikud kõikumised nõudluses lühikese etteteatamisajaga, vältida kitsaskohti tarnetes ja garanteerida saadavus.  

Automatiseeritud laotehnoloogiates, paberivaba tellimuse kättesaamine ja kaasaegsed pakkimissüsteemid tagavad lühikesed töötlemisajad. Teie saadetis on laost lahkudes õigesti märgistatud, dokumenteeritud ja varustatud kõikide vajalike dokumentidega. Ekspordisaadetiste puhul hoolitseme me kõikide transpordilepingute ja tolliprotseduuride täitmise eest.    


TÖÖTLEMINE JA LISATEENUSED. SPETSIAALSELT TEIE JAOKS KOHANDATUD.

Me mitte ainult ei võta üle terveid töötlemisetappe, mis vähendab teie ettevõttesisest tootmist, vaid toetab teid tehnilise teenindamisega teie lõpptoodete kvaliteeti ja tasuvuse parandamisel. Lisaks aitame teil oma kohandatud laokontseptsioonide ja tootmise ajaks tehtavate tarnetega optimeerida oma materjalilogistikat.

Meie pakkumised ülemaailmsete kontode ja teenuste kasutamiseks ülemaailmse projektijuhtimise raames annab teile võimaluse kasutada BENTELER Distributioni rahvusvahelise võrgustiku võimalusi oma hüvanguks.  

Branchenlösungen Branchenlösungen