SÜSINIKTERASEST JA ROOSTEVABAST TERASEST TORUD. PALJUDES ERINEVATES KATEGOORIATES JA MÕÕTUDES.

Laopinnal, mille suurus on üle 290 000 ruutmeetri, ladustame me täielikku valikut standardmõõtudes ja kategooriates tooteid. Meie pikaajaline koostöö juhtivate terastorude tootjatega võimaldab meil pakkuda torusid erikategooriates ja -mõõtudes lühikese etteteatamisajaga – mille me saame ladustada kliendile sobival viisil, kui te seda soovite.

Ja teades, et materjali valik mõjutab oluliselt teie lõpptoote kvaliteeti ja kasumlikkust, on teie käsutuses spetsialiseerunud kontaktisikud, kes oskavad anda teile asjatundlikku nõu terastorude omaduste ja kasutusvaldkondade kohta.

 


MEIE KOHUSTUS. PARIMA KVALITEEDIGA JA TEHNOLOOGILISELT TÄIUSTATUD TERASEST TORUTOOTED.

Õmblusteta täppisterastorud on ühed meie põhitoodetest. Samal ajal on meil ühe juhtiva õmblusteta kuumvaltsitud terastorude ja õmblusteta külmtõmmatud täppisterastorude tarnija, meie tütarettevõtte BENTELER Steel/Tube, toetus.    

Ülitugevad terastorud on eriti kasulikud tööstustele, kus põhitingimusteks on ekstreemsed tegevusest tulenevad nõuded ja kerge konstruktsioon. Me võimaldame teile juurdepääsu ülitugevate terastorude juhtivatele tarnijatele üle kogu maailma.  

PressFittingSystem-XL (PreFiS-XL) on meie tooteinnovatsioon torutarvikute pakkumisel. See ainult mehaaniline vajutussüsteem võimaldab terasest ja roostevabast terasest torude kiiret ja kuluefektiivset õhendamist ja asendab turul tavapärast keevitamist täiel määral.